Cisco - Strømforsyning - 80 watt - for Cisco 812 3.7G, 81X, 86X, 88X, 88X ADSL2/2+, 896VAG 4G, 897VAG 4G, 899G 4G, 89X

Cisco - Strømforsyning - 80 watt - for Cisco 812 3.7G, 81X, 86X, 88X, 88X ADSL2/2+, 896VAG 4G, 897VAG 4G, 899G 4G, 89X PWR-80W-AC=
Logg inn for pris
Informasjon
0 På lager
Forventet inn: 17.10.18
CiscoProdusentCiscoArtnr
PWR-80W-AC=
 
Generelt
EnhetstypeStrømforsyning
Strømenhet
InngangsspenningsverdiområdeAC 100 - 240 V
Frekvens nødvendig50/60 Hz
Effektkapasitet80 watt
Informasjon om kompatibilitet
Designet forCisco 812 3.7G and dual 802.11n radio WiFi Secure IOS Router with GLOBAL HSPA+ Release 7 based on MC8705 and WLAN, 812 3.7G Secure IOS Router with GLOBAL HSPA+ Release 7 based on MC8705, 815, 819 4G LTE M2M Gateway, 819 Non-Hardened 4G LTE ISR, 819 Secure Hardened M2M GW 3.7G HSPA + Release 7 with SMS/GPS and Dual WiFi Radio, 819 Secure Hardened Router and Dual WiFi Radio, 831, 836, 837, 851, 851W, 857, 857W, 861, 861W, 866VAE, 866VAE Secure, 867, 867 with 802.11n ETSI Compliant, 867 with 802.11n FCC Compliant, 867VAE, 867VAE Secure, 867VAE-POE with WiFi, 871, 871 ECT - Dual Ethernet Security, 871W, 876, 876 ADSL over ISDN, 876W, 877, 877W, 878, 878W, 881 Ethernet Security, 881 Fast Ethernet Security, 881 SRST Ethernet Security, 881W, 881W for CVO, 886 ADSL2/2+ Annex B, 886 ADSL2/2+ Annex B Router with SRST FXS/BRI, 886 ADSL2/2+ Annex B Security, 886 VDSL/ADSL Annex J over ISDN Multi-mode, 886 VDSL/ADSL over ISDN Multi-mode Router, 887 ADSL2/2+ Annex A, 887 ADSL2/2+ Annex A Security, 887 ADSL2/2+ Annex A Security Router SRST FXS/BRI, 887 ADSL2/2+ Annex M, 887 Multi-mode VDSL2/ADSL2+ over POTS Secure, 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router, 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router, 887V, 887V VDSL2, 887V VDSL2 Secure Router with SRST, 887V VDSL2 Security Router with SRST, 887VA Annex M ETSI Compliant, 888, 888 EFM SRST Router with FXS, 888 EFM SRST Router with FXS, and ISDN backup, 888 Multimode 4 pair G.SHDSL, 888EW EFM Wireless Router with ISDN backup, ETSI Compliant, 891, 891F, 891FJ, 891FW, 891W, 892, 892F, 892FSP, 892J, 892W, 896VA, 896VAG 4G LTE 2.0 Integrated Services Router, 897VA, 897VA Gigabit Ethernet Security Router with SFP and VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTS, 897VA Gigabit Ethernet Security Router with VDSL/ADSL2+ and Wireless, 897VA Gigabit Ethernet Security Router with VDSL/ADSL2+ Annex M, 897VAG 4G LTE 2.0 ISR, 898EA, 899G 4G LTE 2.0 ISR

 

 
Handlevogn
Vis priser inkl. mva?
Varer: 0 StkSum: kr 0