Filter

Beskrivelse Artnr   Lager  Eks mva     Sammenlign
Arista
Arista - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC JH649A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Arista - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC JH648A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Arista - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-T - RJ-45 JH650A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Arista - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC JH647A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Arista - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC JH646A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Arista - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC JH645A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Arista - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SRL - LC JH644A Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - for System x3100 M5; x3250 M4; x3250 M6; x3300 M4; x3650 M3; x3950 X5; ThinkSystem SR250 49Y4216 Lenovo 0 Logg inn for pris     
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - 16 Gb-fiberkanal (LW) - Fiberkanal - opp til 10 km 00MY768 Lenovo 0 Logg inn for pris     
Brocade - SFP+ transceivermodul - 8 Gb-fiberkanal (LW) - Fiberkanal - opp til 10 km 00MY764 Lenovo 0 Logg inn for pris     
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - for Flex System Enterprise Chassis 8721 88Y6416 Lenovo 0 Logg inn for pris     
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - for Flex System Enterprise Chassis 8721 88Y6393 Lenovo 0 Logg inn for pris     
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= Cisco 10 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= Cisco 41 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100LX= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure 378929-B21 Hewlett Pack... 0 Logg inn for pris     
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X GLC-BX-U= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX - opp til 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X GLC-BX-D= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-EX - LC/PC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1310 nm GLC-EX-SMD= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX GLC-LH-SMD= Cisco 220 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC/PC-multimodus - opp til 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS GLC-SX-MMD= Cisco 284 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Cisco 20; Integrated Services Router 11XX; Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX GLC-TE= Cisco 122 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-T / SFP (mini-GBIC) - for Aironet 1562D, 1562E, 1562I, 1562PS GLC-T-RGD= Cisco 2 Logg inn for pris     
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-ZX - LC/PC-enkeltmodus - opp til 70 km - 1550 nm GLC-ZX-SMD= Cisco 1 Logg inn for pris     
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX40-D - LC/PC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm SFP-10G-BX40... Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX40-U - LC/PC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1280 (TX) / 1340 (RX) nm SFP-10G-BX40... Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm - for ASR 9001 SFP-10G-BXD-I= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-BX-U - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm SFP-10G-BXU-I= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1550 nm - for Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E SFP-10G-ER= Cisco 0 Logg inn for pris     
Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-X= Cisco 0 Logg inn for pris     
 
Handlevogn
Vis priser inkl. mva?
Varer: 0 StkSum: kr 0